Twój koszyk jest pusty

O firmie Bakker Brothers

Bakker Brothers

Bakker Brothers jest holenderską firmą nasienną założoną w 1928 roku. Bakker Brothers specjalizuje sie w pracach hodowlanych nad stałym udoskonalaniem odmian warzyw, produkcji i marketingu. Ponad 95% produkcji jest eksportowana.

Bakker Brothers

 

Intensywne prace hodowlane i lata doświadczeń z zastosowaniem nowoczesnych metod biotechnologicznych pozwalają stale oferować nowe ulepszone odmiany warzyw. Bakker Brothers ma światową reputacje jako producent najwyższej jakości odmian fasolek na rynek świeżych warzyw oraz jako surowiec do przetwórstwa.

 

 

 

Bakker Brothers

 

Nasiona firmy Bakker Brothers są pod stałą kontrolą specjalistów i spełniają najwyższe kryteria jakości. Nie oznacza to tylko nadzorowanie upraw, wysokości i jakości zbiorów ,ale przede wszystkim monitorowanie każdego z etapów produkcji. Nasiona są wielokrotnie testowane w laboratoriach firmy Bakker Brothers zgodnie z kryteriami oceny ISTA.

 

 

 

Bakker Brothers

Główna siedzba firmy wraz ze stacją hodowlaną znajduje sie w Noord-Scharwoude w Holandii około 50 km. na północ od Amsterdamu. Firma posiada oddziały produkcji nasion w Idaho USA oraz w Tanzanii. Nasiona są produkowane pod ścisłą kontrolą specjalistów. Bakker Brothers ma w swojej ofercie 750 odmian warzyw w tym ponad 150 odmian fasolki. Stała dbałość o wysoką jakość produktów sprawiła, że nasiona firmy Bakker Brothers są wysoko cenione wśród producentów i przetwórców wielu gatunków warzyw na całym świecie.