Twój koszyk jest pusty

Pomidor malinowyObrazek Nazwa- Opakowanie Cena
Pomidor szklarnia/tunel MALINOWY GIANT PINK F1
Wczesna odmiana malinowa o ciągłym wzroście do uprawy w szklarniach i tunelach foliowych. Tworzy na gronach 4–6 lekko spłaszczonych owoców o masie 250–320 g. Roślina o silnym systemie korzeniowym, odporna na nicienie, o dużym wigorze i otwartym pokroju. Odmiana może być uprawiana zarówno na wełnie mineralnej jak i w podłożach organicznych. Może być uprawiana w cyklu wiosennym, jesiennym i uprawie przedłużonej. Ze względu na bardzo wysokie plony odmiana wymaga intensywnego nawożenia wieloskładnikowego, przy umiarkowanym poziomie azotu a wysokim potasu. Owoce smaczne, atrakcyjne i trwałe. Odpowiednie do transportu i przechowywania. Giant Pink F1 daje niezwykle wysoki plon bardzo dużych pomidorów malinowych.  
250
160.00 zł
Pomidor szklarnia/tunel MALINOWY AMELIA F1 (nowa nazwa SAHARA F1)
Bardzo wczesny malinowy pomidor o owocach 200–250 g Do uprawy w cyklu wiosennym i jesiennym oraz upraw przedłużonych w szklarniach i tunelach foliowych. Odmiana Amelia daje bardzo wysoki plon słodkich smacznych pomidorów o bardzo ładnym malinowym kolorze. Jest łatwa w uprawie i nie tworzy zielonej piętki. Amelia F1 jest odmianą o bardzo wysokim plonie atrakcyjnych malinowych pomidorów.  
500
270.00 zł
Pomidor szklarnia/tunel MALINOWY ASTRA F1
Wczesna, plenna odmiana pomidora malinowego o ciągłym wzroście. Do uprawy wiosną i jesienią w szklarniach i tunelach foliowych. Tworzy bardzo wyrównane owoce o wadze 190–210 g. smaczne, o bardzo atrakcyjnym malinowym kolorze. Owoce mają przedłużoną trwałość.  
250
150.00 zł